Kanalizacja

Kanalizacja wewnetrzna i zewnętrzna

HTplus - jedyny w swoim rodzaju kompletny system rur i kształtek do kanalizacji wewnętrznej dostępny w średnicach od 32 (w kolorze białym), 40 do 160 mm (w kolorze szarym). Swą wyjątkowość zawdzięcza udoskonalonej recepturze, która łączy polipropylen i naturalne składniki mineralne, co w efekcie daje znaczne obniżenie emisji hałasu (nawet do 21 dB) i bardzo wysoką odporność na działanie agresywnych środków chemicznych oraz ścieków o wysokich temperaturach. Unikatowym i opatentowanym rozwiązaniem jest skala centymetrowa nadrukowana bezpośrednio na rurze, co zapewnia sprawny i dokładny montaż.
Polipropylen z którego wykonany jest system jest materiałem trudno zapalnym, nie powoduje zagrożenia pożarowego. Bardzo dobre właściwości fizyczne sprawiają, że instalacja ma dużą wytrzymałość oraz jest odporna na uderzenia, szczególnie w niskich temperaturach.

KG - system rur i kształtek do kanalizacji zewnętrznej produkowany z termoutwardzalnego polichlorku winylu PVC-U w kolorze pomarańczowo-brązowym w zakresie średnic od 110 do 500 mm. Rury produkowane są w trzech klasach sztywności obwodowej: SN2, SN4, SN8 oraz o dwóch strukturach ścianek - z rdzeniem spienionym lub litym.

Kanalizacja wewnętrzna i zewnetrzna:
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.