Automatyka i sterowanie

AURATON 2005 TX Plus

Bezprzewodowy regulator temperatury do wszelkich urządzeń grzewczych w domu. Posiad a wysuwaną, obrotową antenę teleskopową ułatwiającą dobranie optymalnej pozycji. Może on sterować kilkoma odbiornikami Auraton 2005 RX Plus jednocześnie. Możliwość zmiany kodu komunikacyjnego umożliwia natomiast eliminowanie ewentualnych zakłóceń podczas pracy innych urządzeń bezprzewodowych. Oszczędza energię do 30%.


AURATON 2005

Regulator przewodowy stosowany do ogrzewania CO. Dwukrotnie zwiększona czułość sterownika oraz nieskomplikowana obsługa i oprogramowanie gwarantują jego wysoką funkcjonalność. Posiada możliwość regulacji na trzech poziomach temperatury – dziennej, nocnej i przeciwzamrożeniowej.

Auraton 1106

Auraton 1106 sensor to najnowszy, oparty o mikroprocesor sterownik pompy centralnego ogrzewania. Przeznaczony jest do automatycznego załączania i wyłączania pompy obiegowej w zależności od temperatury. Zespół sterownik-pompa wymusza obieg wody w instalacji C.O. z kotłem węglowym i gazowym bez układu sterującego pompą.
  • sygnalizuje pracę pompy,
  • zapobiega "poceniu" się kotła,
  • funkcja GUARD zapobiega procesowi zastania nieużywanej pompy.

Automatyka i sterowanie:

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.